}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

  • Pic 1
  • Pic 2
  • Pic 3
  • Pic 4
  • Pic 5
  • Pic 6
  • Pic 7
  • Pic 8
  • Pic 9
  • Pic 10
  • Pic 11
  • Pic 12
Dziś jest środa 30 września 2020, dziś są imieniny: Zofii i Hieronima

Harmonogram imprez

dodano: 2020-09-18 15:45:24

Harmonogram uroczystości, imprez i konkursów
w Szkole Podstawowej w Stepnicy 
w roku szkolnym 2020/2021

Wrzesień
Nazwa imprezy Odpowiedzialni Sposób realizacji,
uczestnicy imprezy
Rozpoczęcie
oku szkolnego
Wychowawcy Spotkania
 klasach
Bezpieczni w szkole Wychowawcy Pogadanki na godz. wychowawczych
Dzień chłopaka Wychowawcy Uroczystości
w klasach
Sprzątanie świata Dyrektor, Wychowawcy Forma dowolna
Konkurs fotograficzny "Wspomnienia
z wakacji"
L. Wyzińska Według Regulaminu konkursu
Dzień Kropki - 15.09
Kl. I-III - historia małej Vashti; Kl. IV-VIII - kropka w widocznym miejscu
Wychowawcy, nauczyciele, uczniowie Uczniowie
klas I-VIII
Narodowe czytanie A.Bochniarz-Mutkowska  

Październik

Dzień Edukacji
Narodowej
SU, Dyrektor Forma zależna
od sytuacji
Wystawa prac
plastycznych dla kl I-III
i IV-VIII "Jesień farbą malowana"
B.Wasiluk, E.Moszan,
A.Denesiuk, M.Łapińska
Wystawa na holu
Noc Bibliotek A.Bochniarz-Mutkowska Chętni uczniowie 
Indywidualne mistrzostwa szkoły
w tenisie stołowym
M.Kania, K.Kania,
R.Lubośna
Chętni uczniowie
Rajd rowerowy R. Lubośna Chętni uczniowie
Pamiętamy o tych,
którzy odeszli
ks. K Sidor,
ks. P. Listwoń
Wyjście na cmentarz w celu zapalenia zniczy na grobach
Konkursy przedmiotowe organizowane przez
Kuratorium
Nauczyciele przedmiotów Uczniowie
klas IV-VIII
Ślubowanie klas I Nauczyciele klas I Forma do uzgodnienia

Listopad

Narodowe Święto
Niepodległości /
75-lecie Pomorza
Zachodniego
Powołany komitet:
S.Piechocka, A.Makowska, L.Wyzińska, B.Wasiluk, I.Blatkiewicz, A.Rączkowska, W.Kaleczyc, A.Denesiuk
O formie decyduje
powołany komitet
w porozumieniu
z Dyrektorem
Ogólnopolski konkurs matematyczny "ALFIK" B.Słembarska Wszyscy uczniowie
Ogólnopolski Konkurs języka niemieckiego "Ponga" B.Widerska,
K.Grochowczak
Wszyscy uczniowie 
Andrzejki Wychowawcy klas Imprezy
w klasach
Dni Patrona Szkoły Konstantego Maciejewicza
klasy I-VIII
Powołany komitet:
E.Moszan, A.Kaleczyc, A.Kordzielewska, M.Kroczyński, J.Matusiak, M.Zawadzka, T.Margas 
O formie decyduje
powołany komitet
w porozumieniu
z Dyrektorem
Dzień Życzliwości
25.11 (kolor żółty)
SU,
Koło Wolontariatu
 

Grudzień

Festiwal Nauki Szkolnej L.Wyzińska Uczniowie biorący
udział w projektach
Tydzień kodowania
i programowania
Nauczyciele informatyki Uczniowie i nauczyciele
Szlachetna Paczka Koło Wolontariatu, SU Wszyscy uczniowie
Rodzinny konkurs
plastyczny -
Kolorowe anioły
A.Denesiuk, M.Łapińska Wyeksponowanie prac na korytarzu, wszyscy uczniowie

Styczeń

Udział w WOŚP SU, Koło Wolontariatu Pomoc w organizacji

Luty

Konkurs kaligrafii kl. I-III Nauczycielki klas I-III Uczniowie klas I-III
Powiatowy Turniej
o Puchar Komendanta Policji w Goleniowie
R.Lubośna, K.Kania, M.Kania Uczniowie całej szkoły
Walentynki SU Wszyscy uczniowie

Marzec

Dzień Kobiet Wychowawcy Spotkania w klasach
Dzień liczby Pi A.Och, B.Słembarska, K.Malinowska Wystawa prac, konkurs
Konkurs matematyczny "Kangur" A.Och Uczniowie całej szkoły
Pierwszy Dzień Wiosny pt. "Dzień kolorów" (Akcja dla dziewcząt "Kwiaty we włosach"; dla chłopców
"Oryginalne nakrycie głowy lub fryzura")
J.Zielińska-Dolna, T.Margas Forma do uzgodnienia. Wszyscy uczniowie - konkurs na wiosenny bukiet
Dzień Wody M.Kroczyński Uczniowie całej szkoły
Rajd rowerowy R.Lubośna Chętni uczniowie
Konkurs przyrodniczy
i geograficzny
"Olimpus"
K.Malinowska Uczniowie klas
starszych
Dzień Świętości Zycia Ks. K. Sidor Wszyscy uczniowie

Kwiecień

Dzień Ziemi Ks. K.Sidor Wszyscy uczniowie
Dzień Europejski B.Widerska, K.Grochowczak, A.Kordzielewska Wszyscy uczniowie
Konkurs Matematyczny "Omnibus" A.Och, K.Malinowska Uczniowie klas
starszych

Maj

Kalendarium majowe M.Belko, U.Sandecka, R.Bogacki, W.Kaleczyc Wszyscy uczniowie
Obchody Dnia Dziecka, Mamy i Taty Nauczyciele, Wychowawcy Forma do ustalenia
Ogólnopolski Tydzień Bibliotek A.Bochniarz-Mutkowska Wszyscy uczniowie
Mila Stepnicka Nauczyciele w-f Uczniowie całej szkoły
Konkurs ortograficzny M.Belko, M.Sandecka, S.Piechocka, M.Kroczyński Uczniowie klas IV-VIII
Wycieczki szkolne Wychowawcy Uczniowie całej szkoły
Egzamin ósmoklasisty 25-27.05.2021 Dyrektor szkoły Uczniowie klas VIII

Czerwiec

Egzamin na Kartę rowerową A.Rączkowska Uczniowie klas IV
Powiatowy konkurs Bezpieczeństwo
w ruchu drogowym
- w Nowogardzie
A.Rączkowska Uczniowie klas V-VIII
Powiatowy Konkurs Ekologiczny
w Kliniskach
A.Kaleczyc Uczniowie
klas starszych
Pożegnanie absolwentów Wychowawcy klas VIII Apel, bal
Zakończenie roku
szkolnego
Dyrektorzy, opiekunowie SU Uczniowie całej szkoły
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2554625 osób