}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest niedziela 23 lutego 2020, dziś są imieniny: Romany i Damiana

Dni Unii Europejskiej

dodano: 2012-05-22 22:45:59

Z okazji Dni Unii Europejskiej 11 maja 2012r. w naszej szkole uczniowie klas I – VI uczestniczyli w „Turnieju Sportowym”. Pomysłodawcą przedsięwzięcia była p. Elzbieta Moszan – wychowawczyni klasy II A. W przygotowaniu uczestniczyli nauczyciele p. Ewa Muniak, p. Joanna Zielińska – Dolna,Anna Bochniarz oraz Teresa Margas, Rajmund Bogacki. Uczniowie w barwach państw członkowskich Unii Europejskiej, wzięli udział w rozgrywkach sportowych na boiskach „ Orlik” przy naszej szkole w Stepnicy. Wszyscy uczestnicy turnieju wykazali się sportowym duchem i walką. Brawo! Przecież

SPORT I ZABAWA TO FAJNA SPRAWA!!!

Opracowała: Elżbieta Moszan

Foto: Joanna Zielińska - Dolna

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2240090 osób