}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest niedziela 17 stycznia 2021, dziś są imieniny: Antoniego i Rościsława

Firma Aldesa

dodano: 2017-11-08 17:46:58

W dniu dzisiejszym uczniów klas I - III spotkała bardzo miła niespodzianka. W progach naszej szkoły gościliśmy przedstawicielki Firmy ALDESA Nowa Energia, która to buduje linię energetyczną na odcinku Recław - Glinki w większości przebiegającą przez teren naszej gminy. 

W każdej z klas młode panie przeprowadziły pogadanki dotyczące sposobów oszczędzania energii elektrycznej. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, co należy robić, aby płacić mniejsze rachunki:

- wyłączać z kontaktu sprzęty elektroniczne, jeśli nie są używane;

- wymienić żarówki na energooszczędne;

- używać światła dziennego;

- wymienić czajnik na tradycyjny;

- wprowadzać komputer w stan uśpienia/ hibernacji;

- gotować mniejsze ilości wody

Mamy nadzieję że rodzice skorzystają ze wskazówek a kwoty za zużycie energii elektrycznej ulegną zmniejszeniu. Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali gadżety od firmy Aldesa, a były to opaski odblaskowe, balony i ołówki. Jeszcze raz dziękujemy za wizytę w szkole, zaś pani Barbarze Wasiluk za zorganizowanie powyższego spotkania. 

Galeria zdjęć
Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2673715 osób