}
logogodło

im. Konstantego Maciejewicza w Stepnicy

 • Pic 1
 • Pic 2
 • Pic 3
 • Pic 4
 • Pic 5
 • Pic 6
 • Pic 7
 • Pic 8
 • Pic 9
 • Pic 10
 • Pic 11
 • Pic 12
Dziś jest niedziela 23 lutego 2020, dziś są imieniny: Romany i Damiana

Konkurs Języka Polskiego - Etap wojewódzki

dodano: 2020-01-28 08:39:58

W poniedziałek 27 stycznia 2020 roku w Szczecinie w XIV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi, odbył się Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego. Do etapu wojewódzkiego dostała się jako jedyna, uczennica klasy VIII B, Gabriela Schabek. Gabrysia była jedną ze 119 uczniów, którzy dostali się do etapu wojewódzkiego. To ogromny sukces dla naszej uczennicy. Dokonała naprawdę wiele. Gabriela jest perłą naszej szkoły i niezależnie od wyników, zasługuje na podziw i uznanie! Jesteśmy ogromnie dumni i cieszymy się z jej osiągnięć edukacyjnych. Teraz pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na wyniki. Życzymy Gabrysi pasma nieustających sukcesów i satysfakcji z osiąganych wyników.

Anna Bochniarz - Mutkowska

czytaj więcej »

Wyjazd do Pleciugi

dodano: 2020-01-27 21:48:01

W środę 22.01.2020 uczniowie klas 1-3 wraz ze swoimi babciami i dziadkami uczestniczyli w wycieczce do Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie. Przedstawienie „Czerwony Kapturek” to jedna z najbardziej znanych i lubianych bajek. Tekst przedstawienia wzbogacony został o piosenki, które sprawiły, że bajka zaskoczyła widzów. Atrakcyjne lalki żyworękie prowadzone przez aktorów nadały przedstawieniu dowcipny charakter i podkreśliły dystans wobec baśniowej fantastyki.

czytaj więcej »

Bal Karnawałowy w przedszkolu

dodano: 2020-01-27 20:22:22

27 stycznia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Sala udekorowana serpentynami i balonami wyglądała bajecznie i kolorowo. Pojawiły się księżniczki, biedronki, policjanci, motylki, piraci, rycerze, smoki a nawet diabełki. Dzieci bardzo chętnie brały udział w przygotowanych konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wspólna zabawa dostarczyła  dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

czytaj więcej »

Festiwal Nauki Szkolnej 3

dodano: 2020-01-24 21:26:00

Kolejny Festiwal Nauki Szkolnej – zorganizowany w ramach projektu W drodze do sukcesu – odbył się 23 stycznia. 6-osobowe grupy pod opieką nauczycieli zaprezentowały efekty Małych projektów edukacyjnych, które realizowane były przez 10 tygodni w szkołach w Stepnicy i w Racimierzu. Jury w składzie: Ryszard Ławicki – z-ca Burmistrza, Andrzej Wyziński – Dyrektor  i koordynator projektu oraz Iwona Blatkiewicz – za-ca Dyrektora oceniła wszystkie prezentujące się grupy, biorąc pod uwagę wkład pracy, zaangażowanie, sposób prezentacji i stronę graficzną, zgodność wykonanych zadań z tematem projektu oraz zainteresowanie tematem innych uczniów, rodziców i nauczycieli.

czytaj więcej »

Spotkanie z fryzjerką

dodano: 2020-01-24 19:17:01

W poniedziałek 20 stycznia 2020 r uczniów z klas I-III odwiedziła fryzjerka. Pani Anna Klimczak spotkała się z uczniami w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali informacji na temat pracy fryzjera. Mieli też możliwość obejrzenia różnych narzędzi fryzjerskich, a niektórzy szczęściarze mogli zasiąść w naszym tymczasowym zakładzie fryzjerskim, gdzie zostali  pięknie uczesani. W imieniu uczniów serdecznie dziękujemy Pani Ani za poświęcony nam czas wolny.

Nauczycielki klas I-III

czytaj więcej »

Kochamy Was całym sercem

dodano: 2020-01-22 22:34:55

22 stycznia w przedszkolu świętowaliśmy dzień, o którym nikt – tak dzieci jak i dorośli – nie mogą zapomnieć. Mowa oczywiście o Dniu Babci i Dziadka. To właśnie dziś wszystkie przedszkolaki zaprosiły swoich dziadków do przedszkola. Przygotowały dla nich program artystyczny, śpiewały piosenki oraz recytowały wiersze. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To był wyjątkowy czas pełen uśmiechu i radości. Dzieci obdarowały gości  własnoręcznie wykonanymi, ekologicznymi kwiatami.

czytaj więcej »

Sponsorzy

dodano: 2020-01-20 12:26:16

Miło nam poinformować, iż pani Anna Bochniarz - Mutkowska, pozyskała sponsorów nagród przyszłych konkursów organizowanych przez bibliotekę szkolną. Otrzymaliśmy kilka paczek, wypełnionych bardzo ciekawymi artykułami, które na pewno ucieszą niejedno dziecko. Wśród nich oczywiście książki, długopisy i bransoletki odblaskowe. Do tego doszły piękne torby papierowe na nagrody, które są wspaniałym podarkiem same w sobie.

Tym razem wsparli nas: urwiscernitaviogroupavisplacezabaw , Torby DuetPlastika , płomykMarkerbiuro , hurtowniaKartek

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie i bezinteresowną pomoc. Bardzo się cieszymy, że nagrody na konkursy, które zorganizuje biblioteka szkolna, mamy ZAPEWNIONE!

Anna Bochniarz - Mutkowska

czytaj więcej »

Międzyszkolny konkurs plastyczny

dodano: 2020-01-10 14:56:29

Bezpieczne, zdrowe i sportowe ferie zimowe 2020

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla uczniów całej szkoły pod hasłem
,,W zdrowym ciele-zdrowy duch, a kto uprawia sport
pamiętając o bezpieczeństwie – ten zuch’’.

Głównym organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 4 w Goleniowie

WARUNKI KONKURSU:

 • Konkurs realizowany będzie przez uczniów szkół podstawowych z terenu województwa zachodniopomorskiego
 • Konkurs rozpatrywany będzie w dwóch kategoriach:

- klasy I-III
- klasy IV-VIII

czytaj więcej »

Program WOŚP 2020

dodano: 2020-01-10 12:36:46

czytaj więcej »

Reaktywacja zbiórki długopisów

dodano: 2020-01-09 08:19:58

  Uwaga!
Ponawiamy zbiórkę długopisów dla uczniów ze szkoły podstawowej w Bertua w Kamerunie, gdzie na misjach przebywa siostra Alicja Maja Ciesielska. W bibliotece szkolnej i Gminnej Bibliotece Publicznej, już zostało przygotowane pudło na przybory piśmiennicze. Bardzo prosimy o długopisy z wkładem czerwonym, czarnym i niebieskim. Pamiętajmy, że dobro, które dajemy zawsze do nas wraca!  
Już dziś dziękujemy za każdy nawet pojedynczy długopis, który do nas trafi.
Anna Bochniarz - Mutkowska 

 

czytaj więcej »

Szukaj na stronie

Wydarzenia
Pogoda
Licznik
Odwiedziło nas: 2240097 osób